Winclone

Winclone 2.2

Sklonuj swoją partycję Boot Camp

Dla każdego, kto ma Mac OS X Tiger i używa Boot Camp, Winclone jest naprawdę przydatny. Aplikacja znacznie ułatwia klonowanie wielu partycji. W tej najnowszej wersji możesz wreszcie sklonować Microsoft Vista lub możesz trzymać się systemu Windows XP. Jedną z ciekawych funkcji programu jest możliwość klonowania na osobnym dysku lub na tym, na którym masz partycję Mac OS X. Możesz efektywnie zarządzać wieloma partycjami różnych systemów operacyjnych na różnych dyskach, dzięki czemu jest idealny dla programistów, gier i testerów programów. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Obsługuje klonowanie Vista
  • ułatwia klonowanie
  • Klonuj na osobnym dysku

Wady

  • Żaden
Więcej

Doskonały
9

Dla każdego, kto ma Mac OS X Tiger i używa Boot Camp, Winclone jest naprawdę przydatny. Aplikacja znacznie ułatwia klonowanie wielu partycji. W tej najnowszej wersji możesz wreszcie sklonować Microsoft Vista lub możesz trzymać się systemu Windows XP. Jedną z ciekawych funkcji programu jest możliwość klonowania na osobnym dysku lub na tym, na którym masz partycję Mac OS X. Możesz efektywnie zarządzać wieloma partycjami różnych systemów operacyjnych na różnych dyskach, dzięki czemu jest idealny dla programistów, gier i testerów programów.

Co więcej, Winclone pozwoli Ci utworzyć partycję Boot Camp z samej aplikacji i tworzyć dokumenty graficzne, które można przechowywać na dowolnym nośniku. Winclone jest dość szybki i jest doskonałym narzędziem do pracy w profesjonalnym środowisku. Podsumowując, trochę dziwne, że Apple nie uwzględnił takiej funkcji w Boot Camp.

Winclone to doskonałe narzędzie do szybkiego klonowania wielu partycji Boot Camp.

Zmiany

  • Naprawiono niewielki problem z cytowaniem gptfresh, który powodował problemy na końcu przywracania
Winclone

Download

Winclone 2.2